AGARTHA - ZAGINIONE KRÓLESTWOAgartha - legendarne królestwo, ziemia żyjącego ognia, ziemia cudu i żyjącego Boga, ziemia promieniującego Ducha. Hindusi zwali ją krainą Aryavartha (ziemia prawdziwych Arjan, ziemia zacnych i najbardziej wartościowych). Z tej krainy przyszła do nich Veda.

Argartha była dobrze znana wschodnim mieszkańcom ale szukał jej też Hitler, nie jest obca światu wyprawa niemieckich badaczy w Himalaje w poszukiwaniu zaginionego królestwa Agarthy. Napisano o niej wiele książek.

Agartha lub Shamballa zamieszkała przez potężnych Mistrzów - Mahatma - spirytualnych Liderów wpływających na losy ludzi, którym uświadamiają egzystencję w fizycznym świecie i ukazują inny świat - wewnętrzny - sekretny i niezniszczalny. Uczą na czym polega zjednoczenie męskich i żeńskich aspektów, przebudzenie miłości i współczucia. Drzwi do ukrytych skarbów, potencjału potężnej energii ukrytej w Agarthcie znajduje się w Lhasie, w Tybecie.

Aby zrozumieć lepiej starą legendę o zagadkowej Agarthcie należy przenieść się do czasów Atlantydy. 25 000 lat temu kiedy Ziemia była pod panowaniem "Ciemnych Mocy" jedna z gałęzi Źródeł Światła chcąc przetrwać trudny okres weszła w podziemia budując system podziemnych tuneli, za pomocą których łączyli różne punkty, zalążki późniejszych miast. W ten sposób ułatwiali komunikację między Dziećmi Światła. Ich opiekunem był Sanat Kumara. W ten sposób powstało Królestwo Światła zwane Agarthą lub Shamballą. W tym miejscu wspomnę, że w czasie lemuriańskim również istniała w eterycznym planie Shamballa, która była spirytualną lampą dla podziemnej cywilizacji.

W podziemnym królestwie ludzie żyli w harmonii pomiędzy dwoma światami; spirytualnym i zaawansowanej atlantydzkiej technologii serwującej ludziom najwyższe ziemskie dobra. Mieszkańcy podziemi znali swój cel i kroczyli w jego kierunku co pozwoliło im żyć w dobrych harmonijnych związkach. Wszystko toczyło się dobrze do czasów kiedy Ciemne Moce zaatakowały Agarthę, wybudowały system wzmocnień wokół podziemnych tuneli chcąc w ten sposób osaczyć Dzieci Światła. Te informacje pochodzą z tybetańskiej Świętej Księgi Dżyan - opisują walkę budowniczych Światła z niszczycielską siłą, która przybyła z kosmosu.

Atakama w Chile
Mieszkańcy Światła zamieszkiwali wiele terytoriów na Ziemi na długo przedtem zanim Ciemne Moce napłynęły na ich tereny. Zostali zmuszeni do opuszczenia własnej ziemi, zaczęli drążyć podziemne tunele. System podziemnych tuneli połączył całą Ziemię. Zachodnia sieć tuneli zaczyna się pod pustynią Atakama w Chile, biegnie do Tiahuanaco - Cuzco - góry Shasta w Kalifornii, Grand Teton, wzdłuż zachodniego wybrzeża USA i Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie aż do Alaski, dalej przez Syberię, Mongolię, Chiny, Tybet, Azję Mniejszą i kończy się w Egipcie. Drugi system tuneli biegł na wschód USA, następnie pod Ocenanem Atlantydzkim w kierunku góry Atlas w zachodniej Afryce, dalej pod pasmem górskim Ahagbar/Tibesti i kończy się w Wielkiej Piramidzie w Gizie.

Mata Grasso
Jednym z ważniejszych punktów w zachodniej sieci jest centrum Mata Grasso na pograniczu Boliwii - Paragwaju i Mount Shasta w Kalifornii.

Pustynia Gobi
Druga trasa himalajska, bardzo ważna, zajmowała terytorium pustyni Gobi, która w tym czasie była kwitnącym rajem.

W himalajskiej sieci znane są ważne centra: Taklamakan, Pamirs, Altai, Karacoram, Baltistan.


Ważne połączenia są pod płytą Chang Tang i Kunluns w Himalajach.


Po zatopieniu Atlantydy wiele grup zamieszkało w podziemnych tunelach. Ci, którzy przeżyli zagładę Atlantydy wzmacniało się naukową wiedzą wyniesioną z czasów rozkwitu tego lądu. Wzmacniali Agarthę i system tuneli, wykorzystywali stare maszyny Atlantów, przystosowując je do nowych podziemnych warunków. Aby ich plany mogły się zrealizować musieli uruchomić podziemne rzeki energetycznych strumieni. Wiedzę tą wynieśli ze starej atlantydzkiej technologii kryształów. Pozwoliło to im uzyskać "darmową energię", która dała połączenie podziemnym miastom, rozwinęli teleportację. Jak niesie legenda uruchomili galaktyczną flotę gwiezdną. Otworzyli wiele powietrznych baz na księżycu, Marsie i Planecie X.

System kanałów biegnący na wschód do Afryki jak mówi wiele źródeł został uszkodzony podczas zagłady Atlantydy, ale w okresie starożytnej Grecji wielu kolonistów podróżowało poprzez Atlantyk do Brazylii i na tereny dzisiejszego USA właśnie podziemnymi korytarzami, kontaktowali się z Agarthanami. Wiemy, że wiele kultur zaginęło w zagadkowy sposób; np. Majowie. Poszukiwacze legendarnej Agarthy są pewni, że Majowie dołączyli do zaginionego królestwa. Również Indianie Hopi mieli kontakt z Agarthanami.

Sanat Kumara
Agartha była bardzo aktywna. Jej Liderem był Minister Mądrości, członek Rady Dwunastu. Agartha nie jest dla świata czymś nowym, już w XIX wieku uczyła o niej H.P. Bławacka, która w fizyczny sposób kontaktowała się z Wniebowstąpionymi Mistrzami.

W czasie I i II Wojny Światowej świat przeżył inwazję Ciemnych Mocy. Tak I jak i II Wojna Światowa okazała się zwycięstwem Światła nad ciemnością. Wiele grup Ciemnych Sił osadziło się na terenach Chin, Indonezji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Meksyku, USA i jeszcze innych miejscach na Ziemi. Dzisiejsza okupacja Tybetu jest kontynuacją ich programu, zniszczenia spirytualnych więzi między Wschodem i Zachodem. W roku 1996 Ciemne Moce ponownie osłabiły moc Agarthy, trwało to do roku 2003.

Głównymi przedstawicielami Ciemnych Mocy są Dragoni-Smoki, przybywający na Ziemię z Gwiazdozbioru Smoka (Alpha Dragonis; Draco - smok), konstelacja znana wielu starożytnym kulturom, kojarzona z potworem reprezentującym siłę zła i chaosu, sprzeciwiającą się Bogu. W starożytnej Babilonii była to Tiamat a w Grecji Argos. W czasie Atlantydy mieli plan masowej kontroli ludzkości pod nazwą "Nowy Światowy Porządek". Używali manipulacji, stwarzali sztuczne konflikty pomiędzy poszczególnymi grupami etnicznymi, wywoływali wojny w celu aby się bogacić. Współcześni znawcy i obserwatorzy "Smoków-Dragonów" twierdzą, że obecnie na świecie mają główne siedziby; w Washingtonie, Brukseli i w Rzymie. Coraz częściej świat słyszy, że ludzkość jest kontrolowana poprzez nanoelektroniczną siłę, która wnika w człowieka myśli. Posądza się o to wiele społecznych grup: kościoły, masonów, grupy okultystyczne, new age, oczywiście ta sytuacja wywołuje wiele różnorodnych spirytualnych konfliktów. Lecz najmocniej wskazuje się na Iluminatów pragnących za wszelką cenę "Nowego Porządku Świata". Tylko Iluminaci są bezpośrednio połączeni z Mistrzami Ciemności mającymi wpływ na losy Ziemi.

Panowie Ciemności z Oriona miliony lat temu stworzyli rasę bytów, wytworów genetycznej inżynierii, które zawsze niosły na Ziemię niepokoje i wojny, w tym nuklearne. Właśnie oni wpływali na ludzkość w czasie panowania Atlantydy. Inkarnują się przeważnie w ludzkich ciałach. Prawdziwa ich natura i kształty odbiegają daleko od wyglądu człowieka. Miewają formy: pająków, robaków, insektów, węży, raptilianów. Ich największą motywacją jest kontrola nad całym stworzeniem, rozrzucają wokół złośliwości, terror, choroby i śmierć. Z reguły kontrolują ludzkość za pomocą implantów lub tworzą w ludzkiej świadomości "czarne dziury", wpływają na ich umysły i emocje. Implanty są programowanymi kryształami, które umieszczają w ludzkim ciele wśród wielu innych prawdziwych kryształów potrzebnych do funkcjonowania organizmu. Słyszymy coraz częściej zeznania ludzi, którzy mieli kontakty z UFO... zazwyczaj mają luki w pamięci ale w czasie hipnozy przypominają sobie szczegóły dziwnych zdarzeń i operacji na ich ciałach. Zamontowane implanty wywierają silne działanie na pole elektromagnetyczne człowieka. Osobiście znam osobę, której dentysta usunął maleńki obiekt, jak sam się wyraził - implant. Ten człowiek nie miał najmniejszego pojęcia skąd on się wziął w jego jamie ustnej. Znane są też fizyczne przypadki ingerencji jednego człowieka na drugiego, wpływanie na jego psychikę. Na te tematy pisze w swoich książkach Dawid Icke. (LINK!)

Ciemne Moce swoją manipulacją dążą do rozłączenia Bliźniaczego Płomienia co prowadzi do zablokowania energii, w ten sposób otwiera się furtki do wszystkich zaburzeń psychicznych, w tym Multiple Personality Disorder - Wieloraka osobowość, następuje zahamowanie rozwoju duchowego. Najczęściej padają pastwą osoby, które same pomagają losowi - poprzez nadmierne zażywanie alkoholu, narkotyków ... etc ...zaniżanie wibracji niższych ciał przyciąga Ciemne Moce.
LINKI!:
Kliniczna diagnoza MPD
Człowiek i jego polarity
MPD - Wieloraka osobowość


Pracownicy Światła pracują nad przywróceniem zniszczonych pól elektromagnetycznych. Odbudowują przerwane połączenie. Dzieci Świateł przybyły dzisiaj na naszą Planetę aby pomóc milionom ludzi. Według starej azjatyckiej legendy Żołnierze Shamballi nadejdą aby zniszczyć Ciemne Moce. Ten czas będzie wówczas, kiedy na Ziemi rozwinie się zaawansowana technologia, ludzie otworzą kanał "darmowej energii" i nastąpi rozwój zaawansowanej biotechnologii - klonowanie.

Jakże mało ludzi na świecie wie, co się wydarzyło między rokiem 1996-1999, jakże blisko Ciemne Moce były od zburzenia Królestwa Argathy.

Atlantyda była reprezentowana przez sieć Ciemnych Mocy i Dzieci Świateł o wyższych spirytualnych wibracjach, przez całe wieki ratują Planetę Ziemię i jej mieszkańców. Dzisiaj na Ziemi jest również podobna sytuacja, możemy tu spotkać przedstawicieli obu tych grup.
TELOS - MOUNT SHASTATelos
- legendarne miasto okresu lemuriańskiego, które zostało założone pod górą Shasta na pograniczu Kalifornii i Oregonu. Wokół tego miasta krążą mistyczne legendy, nurtują nie jeden umysł na naszym globie. Jednak w większości ludzkość nie ma pojęcia o istnieniu Telos albo mocno wątpi.

Amerykanie dobrze wiedzą, że góra Shasta jest żyjącą legendą i wielce zagadkową górą, zaliczana do siedmiu najbardziej tajemniczych znajdujących się na Ziemi. Legendy jakie krążą wokół Shasta dotyczą Aniołów, Wyższych Duchowych przedstawicieli, UFO i Wniebowstąpionych Mistrzów. Krążące mity wspominają lemuriański okres, ocalałych potomków tego starego lądu i podziemne miasto Telos skrywające wszystkie ważne zapisy o Ziemi. Uchodziło za międzyplanetarną furtkę, powietrzny korytarz łączący Ziemię z innymi międzygalaktycznymi kanałami.Telos było zwane
"Kryształowym miastem światła z siedmioma promieniami."
Telos znaczy - "komunikacja z duszą."
Legendy twierdzą, że przyjdzie czas, że Telos zamanifestuje się jeszcze raz bardzo mocno na Ziemi.

Duże podziemne miasto liczące ok. 1,5 mil. mieszkańców.
Ich językiem był solarny Meru, który jak wielu wierzy nie był pochodzenia ziemskiego, przybył na Ziemię z "Królestwa Bogów." Używany na Ziemi w sanskryptach, z niego narodził się język hebrajski.Telosanie żyli bardzo długo ale wyglądem przypominali ludzi w wieku 30-40 lat. Miastem rządził król imieniem Ra i królowa Ramu Mu. Mieli Radę 12-stu złożoną z 6-ściu mężczyzn
i 6-ściu kobiet, wszyscy wspólnie zarządzali miastem. Nie znali pieniędzy, prowadzili handel wymienny. Rozwijali się duchowo, posiadali zdolności przemieszczania się z 3-ciego do 5-tego wymiaru. Kontaktowali się z Wyższymi Istotami.

Mieszkańcy Telos uchodzili za mocno zaawansowaną technologicznie cywilizację.
Mieli niewiarygodny system transportu. Wewnętrzny system był złożony z wind
i elektromagnetycznych sani. Ludzie podróżowali pomiędzy podziemnymi miastami
w elektronicznych kolejkach ok. 3000 mil na godzinę.Telos było członkiem Konfederacji Planetarnej tak, że mogli podróżować w inne światy. Posiadali też wielowymiarowe pojazdy i system komputerowy (aminokwasowy), połączony
z innymi podziemnymi miastami i galaktycznymi cywilizacjami. Każda rodzina posiadała własny komputer. Świat archeologii odnajduje cząsteczki starożytnej technologii, które zdaniem niektórych archeologów mogły być płytkami elektronicznymi komputerów a zarazem są wielkim znakiem zapytania ? ... świat ciągle zbyt mało wie na temat zaginionych kultur i nie wydaje się to wielu ludziom możliwe by prymitywne ludy ... ? ... mogły mieć taką technologię.

Telos było zbudowane z pięciu poziomów. Najbardziej ważny był pierwszy poziom, w którym znajdowały się ośrodki edukacyjne, administracyjne i gospodarcze. W centrum była świątynia na 50 000 ludzi. Poza tym były budynki rządowe, pałac króla i królowej, lotnisko międzyplanetarne i szkoły. Na innych poziomach były ośrodki przemysłowe, nawadniane ogrody i prywatne domy.Historia Telos mówi o Lemurii, która przypuszczalnie ciągnęła się od 4. 500 000 do 12 000 lat temu. Był to potężny obszar, w miejscu którego mamy dzisiaj Ocean Spokojny, Hawaje, Wyspy Wielkanocne, Australię, Nową Zelandię, dzisiejsze tereny Kalifornii, zachodnie wybrzeże USA i część Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Lemurianie żyli w 5-tym wymiarze
i mieli zdolność przemieszczania się do wymiaru 3-ciego. Przybyli na Ziemię z innych galaktyk; z Syriusza i Alpha Centauri. Lemuria była ziemskim rajem. Około 25 000 lat temu na Ziemi panowały dwie potężne cywilizacje; Lemuria i Atlantyda, obie spierały się o swoje ideologie. Lemurianie pozwalali swoim mniej rozwiniętym kulturom żyć ich własnym życiem, zostawili ich w spokoju. Atlantydzi pragnęli podporządkować niższe kultury pod rządy Atlantów i Lemurii. Z tego powodu doszło między nimi do wojny nuklearnej. Około 15 000 lat temu wielka wojna zniszczyła Lemurię. Kapłani rozpoczęli budowę podziemnego miasta pod górą Shasta w celu przechowania najważniejszych informacji i ocalenia ich cywilizacji.
W tym czasie ludzie żyli około 20 000 do 30 000 lat. Lemurianie, którzy uchodzili za Mistrzów Mądrości w tym dla nich ciężkim okresie doświadczyli lekcji wojny i agresji. Druga nuklearna wojna 12 000 lat temu zniszczyła zupełnie Lemurię ale 200 000 mieszkańców zamieszkało pod górą Shasta. Przenieśli tam wszystkie sekretne zapisy i Sekretny Płomień.