77
   
 
 
1.Remigiusz Izbaner - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2011
 
2.Ireneusz Wrzesiński- Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:2011

 

3.Arkadiusz Wrzesiński- Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:2011

 

4. Pietrzykowski Marcin - Ministrant
  large product photo
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2009

 

5. Mateusz Rybka- Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:2011

 

6. Kowalski Paweł - Ministrant
  y
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2007

 

7.Erwardt Tomasz - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:2012

 

8.Kacper Karpus - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:2011

 

9. Gaweł Damian -Ministrant
  r
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2009

 

10. Manys Krzysztof - Ministrant
  2
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2009

 

11. Robert Koszowski - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2009

 

12. Piotr Grugel - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2009

 

13. Kacper Król - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2012

 

14.Kacper Kuligowski - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2012

 

15. Oliwer Malecki - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2012

 

16. Tomasz Pęk - Ministrant
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

1. Tomasz Chyła - Ceremoniarz
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2011

 

1. Zbilski Tobiasz - Lektor
  large product photo
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2008

 

2.Betlewski Szymon - Lektor
  large product photo
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2007

 

3. Janeczek Konrad - Lektor
  e
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2005

 

4. Smentek Michał -Lektor
  large product photo
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 1997

 

5.Kowalski Bartosz - Lektor
  u
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2004

 

6.Marek Pawłowski - Lektor
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

7. Juszczyk Karol - Lektor
  1
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2004

 

8. Sławiński Patryk -Lektor
  1
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2004

 

1. Filip Kawalec - Kandydat
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

2. Bartosz Maciejewski - Kandydat
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

3. Kacper Łabuszewski - Kandydat
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

4. Jan Zieliński - Kandydat
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia:

 

5. Jakub Zieliński - Kandydat
   
Adres:
 
Data urodzenia:
Rok wstąpienia: 2008

 

  6
  4